Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 188   Dolů
 
Autor Téma: Emigranti prišli zveladiť Európu teda aj Nemecko  (Přečteno 13341924 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #885 : Září 21, 2015, 01:50:22 pm »

Protoze kdyz nekdo nekomu podsouva veci typu ze: pro me jsou uprchlici cerne tlamy (nebo jak jsi to pred casem roztomile formuloval)
- kde?

nebo ze dalsi stupen by mely byt sprchy, ze kterych netece voda
Další stupeň? Čeho proboha? A měly by? Myslím, že posloupnost a souvislost byla jiná, postuduj to ještě.
Nicméně i zde musím zkonstatovat, že semínko zřejmě padlo na úrodnou půdu...

apod.) a k tomu jeste ten charakter meho manzela...., tak pro me prestava byt oponentem ...
Ty toho svého manžela opravdu nějak řešíš, copak nevíš sama, koho sis vzala? A co na tom namění někdo z diskuse? Jistá si musíš být sama, tohle břímě z tebe nikdo nesejme... A pakliže si jistá jsi, co na tom namění...ale to už jsme měli Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #886 : Září 21, 2015, 02:19:00 pm »

A ne, v zadnem pripade nechci upirat prava tem, kteri na ne skutecne maji narok.
Na zaákladní osobnostní a Ústavou daná práva mají nárok všichni, v tom je ten vtip.
Kdo myslíš, že by je mít neměl, musulmani a jiní přistěhovalci?

Pises tu cosi o svobode. Pak jiste take znas prislovi, ze  svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho. Mozna by ses mel zkusit zamyslet nad vyznamem tech slov.
Neměj strach, toto moudro znám a rád aplikuji.
jenže je potřeba ho nejen znát, ale i akceptovat jeho význam: to, že je někdo přistěhovalec a bude se teď ve škole možná učit Korán, to to tvých svobod nijak nezasahuje.
Tam zasáhnou tehdy, až ti začnou zakazovat chodit v sukni, nebo tě na ulici přetáhnou klackem. Zbavit svobod preventivně je, protože "by mohli", znamená, že naše vymoženosti degraduješ na "všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější". A to je špatně.

A aby nám tu přistěhovalci nezačali zavádět šaríu a podobné vymoženosti, ano, to je bod, kdy se naše společnost musí začít bránit. Až takové pokusy nastanou.
Do té doby, při ojedinělých výstřelcích nechápavých novoobčanů, musí zasáhnout náš justiční a policejní aparát - a nesmí se bát zasáhnout.
Tady možná máme problém, ale za ten nemůžou cizinci, za ten může dnešní politicky korektní připoXYanost.

Take jsem nevidela ze sveta az tak moc, ani po tom netouzim. Ale co jsem videla, to mi nikdo nevezme. Napr. Vaclavske namesti v Praze, kde jsem napr. pred 30 lety mohla jit pozde v noci, aniz bych se musela bat vselijakych Arabu, Africanu, ..... a co ja vim, co se tam jeste vyskytuje, kteri prodavaji drogy, nahaneji kuncafty do bordelu apod.  Je to uz leta hnus a uz nedoufam, ze to bude lepsi.
To je ovšem přesně případ zděšeného malého rozzlobeného občana. Ještě ti nic neudělali, ale jsou divní, černí a dříve tam nebyli.
Drogy prodávají proto, že je někdo kupuje. Navíc je to trestné, policejní aparát je jak zde, tak v ČR. Tak pokud chceš něco činit, starej se, aby fungoval a zasahoval a nestěžuj si neurčitě na "nějaké divné černé huby".

Ad muj manzel: ten kdo ho zacal resit, jsi byl v prvni rade ty.  Asi z nedostatku jinych relevantnich argumentu. Jak jsem uz jednou rekla, zacinas nam jahodovatet. A cim dal tim vice.
« Poslední změna: Září 21, 2015, 02:22:14 pm od diddi » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #887 : Září 21, 2015, 02:50:27 pm »

Dik za skoleni ze zakulisi politiky.
Vzhledem k tomu, ze jsi nas vsechny chrakterizoval ...
Aneb potrefená husa... Já necharakterizoval nikoho osobně, tím spíše všechny, protože tu nediskutuje jen Diddi, Rudo, Harry (více či méně blahé paměti) a perla Kosmopolita, na tebe jsem dokonce úplně zapomněl a neměl tě na mysli, protože jsem žádné tvé vyjádření v této věci v paměti neměl...ale pokud se cítíš oslovena a k tomuto táboru náleživší, pak to na sebe dle libovůle klidně vztáhni
Nicmene: meni to nejak informaci o saudske nabidce stavby 200 mesit v Nemecku na naklady ropnych sejku?
Ne, ve světle těchto skutečností na naopak tom není vůbec nic překvapivého, je to přesně to, co od nich lze čekat. Jsou to přesně oni, kdo ty islamisty financuje a uprchlíky k nám žene.

Posledni dobou nejak casto vypadavas z role, Dusine  Smích
Reagujes podrazdene, podle hesla "Nejlepsi obrana je utok".
O mne prece vubec nejde, proc bych mela byt zrovna ja potrefena?
A dokonce husa?  Smích
A ze bych dokonce mela nalezet k nejakemu taboru? Nojo, to uz tady driv psala i Jahoda, blahe pameti, taky se tu snazila diskutery nejak seskupovat a prirazovat je do nejakych particek a taboru Smích.
Docela mne bavis  Smích.
Mas tendenci posuzovat lidi aniz bys o nich cokoli vedel. A neni to poprve.

Taky nejde o ty, kteri zrovna v tomhle tematu diskutuji.
Jde o vsechny, kteri to ctou, coz muze byt v soucasnosti vsech 45 552 registrovanych uzivatelu, a mnoho dalsich, kteri registrovani nejsou.
A ty jsi vsechny tou svou, ne zrovna uctivou poznamkou o tom, ze sli za lepsim, protoze by jinak dosud hnili za kasou v Tescu, hodil na jednu hromadu, samozrejme s vyjimkou sebe  Smích.  
Priste prosimte ty, ktere mas na mysli, budes muset asi vyjmenovat, jinak docela nevybirave urazis vsechny, kteri sem jen nakouknou a prectou si, co si o nich, ze sve nadoblacne vyse, myslis. Mrknutí.
Nekdy je dobre formulaci trochu promyslet, zvlast kdyz clovekem cloumaji emoce  Valím oči! Super!.

Predstav si, ze tu jsou lide, kteri tu studovali a pak dostali praci v nejake firme, kde treba pracovali uz behem studia. Nebo po studiu udelali uplne normalni konkurz na pracovni misto.
Jsou tu lide, kteri sem nasledovali partnera.
Jsou tu i taci, kteri jsou zde zamestnani z toho duvodu, ze je sem vyslala ceska firma. Sidlo tu ma uz celkem dost ceskych firem, vis?
Nebo jsou dokonce i takovi, kteri v Cechach pracovali pro nadnarodni nebo nemeckou  firmu, a ta je poslala na svou zakladnu nebo pobocku.
A pak nesmim zapomenout na ty, kteri se normalne prihlasili treba na inzerat nebo pres internetove servery nebo pres pracovni burzu, kterou v Cechach poradaji celkem casto primo nemecke firmy.
... a tem vsem jsi poslal svuj vzkaz.

A ze jsi necharakteriozval nikoho osobne, tim spis vsechny...?   Šok
Tak co to tedy vlastne bylo, jen tak, vykrik do vzduchu?  Smích, cituji:
" ... exhibice lidské přízemnosti a stádnosti, esence nesnášenlivé onanie. Od koho...od imigrantů, dlužno podotknout. Od těch, kteří sem šli za lepším a kdyby všichni "domácí" byli aplikovali podobné stádní předsudky, hnijí tihle hrdinové někde za kasou v Tescu jako "brigádník". V lepším případě."

Ach jo, Dusine, jsi si nakonec otevrel svou malou kanalizacni pripojku do kanalu, kterym tak opovrhujes, co? Mrknutí

__________________

No a ted konecne k tem saudskym mesitam nabidnutym do Nemecka:
-ve svetle skutecnosti, ktere jsi nam tu vylozil, ta nabidka nic divneho neni, a samozrejme chapu i nutkavou potrebu poucit ostatni, to je jasny..  Smích

Divna ta nabidka samo neni,  ale vtipny to je, ne?

Proto jsem to sem davala - mne to aspon moc pobavilo, taky jsem u toho zminovala, ze to je perla na zaver  Smích.

Ale cas od casu se vzdycky objevi typ, ktery se snazi for dovysvetlit, to se stava...  Smích

A ted koncim s touhle debatou a jdu se venovat zpatky uprchlicke krizi a jejim nasledkum, k cemuz je tohle tema primrne urceno...  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #888 : Září 21, 2015, 03:56:47 pm »

Taky nejde o ty, kteri zrovna v tomhle tematu diskutuji.
Jde o vsechny, kteri to ctou, coz muze byt v soucasnosti vsech 45 552 registrovanych uzivatelu, a mnoho dalsich, kteri registrovani nejsou.
A ty jsi vsechny tou svou, ne zrovna uctivou poznamkou o tom, ze sli za lepsim, protoze by jinak dosud hnili za kasou v Tescu, hodil na jednu hromadu, samozrejme s
Myslím, že kdo se necítí dotčen, nebude se cítit uražen...a kdo se dotčen cítí, ten nejspíše dotčen je. Není třeba polopaticky vysvětlovat, koho tedy a ne koho ano. Komu Tesco, tomu Tesco.
Přečetl jsem tady těch příspěvků dost na to, abych došel k názoru, že mi výroky ani jednoho z odpůrců migrantů nepřijdou hodny člena západní civilizace. Jsou to stejné nepodložené či rovnou zavrženíhodné štěky, které je slyšet na každém rohu. S nikým nelze navázat diskusi, protože umí jen opakovat, či rovnou bez jakéhokoliv vlastního myšlenkového příspěvku přeposílat linky na stejně "důvěryhodné" a stejně podložené materiály.
Suma sumárum koncentrace humusu.

A proto zněl výrok tak, jak zněl.
Z toho, kdo všechno a jak se ozval, soudím, že zásilka byla v pořádku doručena. I z toho, kdo se neozval. Kdyby se náhodou chtěl přidat některý z dalších ze 45.599 uživatelů, je na něm, zda se bude cítit čímkoliv z toho dotčen. Tipuji, že pokud se takový najde...nu seznam adresátů se jaksi sám od sebe rozšíří Mrknutí

Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #889 : Září 21, 2015, 05:12:43 pm »

Přečetl jsem tady těch příspěvků dost na to, abych došel k názoru, že mi výroky ani jednoho z odpůrců migrantů nepřijdou hodny člena západní civilizace.


Prosim, cim se vyznacuje clen hodny zapadni civilizace?  A co tedy navrhujes udelat s temi vsemi odpurci migrantu, kteri ziji v Nemecku, Rakousku, Svedsku, Francii, Anglii......? Ze bychom je prestehovali treba na Sibir? Bylo by to dost na vychode?
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #890 : Září 21, 2015, 05:32:57 pm »

Stačí jedno jediné. Bývať ako ja kedysi pred pár rokmi tam,kde bol utečenecký tábor s cca 300 utečencami. Zažiť 8 rokov v ich blízkosti mi stačí na to,aby som mal viac skúseností ako tí,ktorí len rečnia a posudzujú iných na tomto fóre.
Viackrát som sa v tejto téme pýtal,kto zažil na vlastnej koži blízkosť bývania  pri utečeneckom tábore.Ja opakujem žil som tak 8 rokov,dokiaľ ho sami nepodpálili a aká náhoda,presne na 5. výročie pádu dvojičiek v Amerike. Boli pri tom všetci,stáli vonku a pozerali ako horí naše bývalé rekreačné stredisko v náručí krásnej prírody,mladí bojovníci,ženy s deťmi,a ostatní utečenci.Mali tam vybudované ihriská,športoviská,vôkoľ krásnu prírodu,neplatili za lieky ako my,plné igelitky liekov nosili cez týždeň pre nich,5-krát denne strava podľa výberu s viacerých možností,ale čo už, takto som to zažil ja.Okrem toho zasahovala polícia.......  Však počkajme,možno prišli naozajstní utečenci,ktorí nám ukážu ako sa dá správať ľudsky,keď u nich je vojna.
Že prichádzajú bez dokladov,o tom mi dnes povedal môj známy,ktorého sestra pracuje na sociálnom úrade v jednom nemeckom meste. Cituje: Bol by si prekvapený,ako mi povedala moja sestra,koľko sa ich hlási bez dokladov a tvrdia,že majú 17 rokov.Pritom je na nich vidieť,že majú o dosť viac mnohí.Využívajú možnosti,ktoré núka sociálny systém - dodala a nie príliš radostne.
Asi má strach o svoje deti a ich zabezpečenie,keď to naozaj budú potrebovať,ona tam žije už viac ako 25 rokov a všeličo zažila aj emigrantov ale povedala,že toto nie je obyčajná emigrácia.
« Poslední změna: Září 21, 2015, 05:35:10 pm od nanuk » Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #891 : Září 21, 2015, 05:41:04 pm »

aj merkelova zacala s vyrokmi akoze "hodnymi clena zapadnej civilizacie" a vlastni ju uz zahamovali ... nuz starne, roky nezastavis hehehe
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #892 : Září 21, 2015, 05:41:48 pm »

Ja uvádzam jednoduchý príklad:
Ak je v triede spolu 30 žiakov z toho sú 3 cigáni trieda bude fungovať normálne podľa daných pravidiel.
Ak je v triede spolu 30 žiakov z toho je 14 cigáňov trieda prestáva fungovať podľa daných pravidiel a začínajú sa pravidlá meniť .....

Je veľa takých miest v mnohých štátoch,kde si nevedia dať potom rady .
Že občania,čiže daňový poplatníci sa boja ísť večerným mestom len tak na prechádzku sa mi tiež nezdá férové a mám za to,že vlastne už toto je jeden z prvých prejavov utláčania väčšiny.

Ani mi nebudete veriť ako si skutočne želám aby som sa mýlil a aby som prestal mať strach o budúcnosť našich detí a ich detí.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #893 : Září 21, 2015, 05:42:41 pm »

V tom případe 45.598 Mrknutí
Páaač... Se nepocitam ja...

Nedavno psali v blesku ze zije Elvis...
A moje posledni info je z ,, poradu " Muži v černém, že odletěl jen domu...
Tak jak to vlastně je ??  Škleb Smích Kroutím očima

Diddi pokud by jsi byla uprchlikem Ty, nebo kdokoli jiny z nas, vzal by čáru z Polska kazdy z nás také, pokud by nam otevirali náruč v Německu. ..
A pokud by si tam i presto zustala, tak by to muselo mit nejaky konkretni duvod a pokud ne, tak by to bylo dost divny... Mrknutí
Jenze to uz by si vlastne zustala v tom Turecku, nebo dalsich X zemich cestou...
Taky treba pro imigranty pratelskem Maďarsku,  nebo ? Mrknutí
Hlavne že bez bomb...

Jeden znamy imigrant me rikal...  Smích
...ze je do Polska prevezl převaděč a rekl jim, že uz jsou v Nemecku a at si dojdou rano na Rathaus.
K jejich udivu našli ráno jen Mistni národní výbor...
To jsou dneska služby na tom západě...
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #894 : Září 21, 2015, 05:48:13 pm »

No ešte som zabudol napísať o tom utečeneckom tábore v meste,kde som žil 8 rokov s nimi,že tam našli počas existencie tábora aj dve osoby hľadané INTERPOLOM.
Samozrejme prišli bez dokladov,nahlásili samozrejme nižší vek a veľa ďaľších klamstiev.
Najčastejšími návštevníkmi Western Union boli práve oni.Nemali málo peňazí a už na tú dobu,kedy sme neboli v Schengene disponovali takou hotovosťou,že aj mäsiar a majiteľ autoservisu sa mohli červenať, že kde to žijú....
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #895 : Září 21, 2015, 06:02:53 pm »

Najčastejšími návštevníkmi Western Union boli práve oni.
Tomu se není moc co divit - pokud chtěli poslat pár šestákú (nebo i víc) rodině do Horní Dolní v Africe, neměli jinou možnost. Leda by si byli přes moře přivezli i pár mírových holubic...

...disponovali takou hotovosťou,že aj mäsiar a majiteľ autoservisu sa mohli červenať, že kde to žijú....
Říkala příslovečná "jedna paní"?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #896 : Září 21, 2015, 06:24:03 pm »

V tom případe 45.598 Mrknutí
Páaač... Se nepocitam ja...

Nedavno psali v blesku ze zije Elvis...
A moje posledni info je z ,, poradu " Muži v černém, že odletěl jen domu...
Tak jak to vlastně je ??  Škleb Smích Kroutím očima

Diddi pokud by jsi byla uprchlikem Ty, nebo kdokoli jiny z nas, vzal by čáru z Polska kazdy z nás také, pokud by nam otevirali náruč v Německu. ..
A pokud by si tam i presto zustala, tak by to muselo mit nejaky konkretni duvod a pokud ne, tak by to bylo dost divny... Mrknutí
Jenze to uz by si vlastne zustala v tom Turecku, nebo dalsich X zemich cestou...
Taky treba pro imigranty pratelskem Maďarsku,  nebo ? Mrknutí
Hlavne že bez bomb...

Jeden znamy imigrant me rikal...  Smích
...ze je do Polska prevezl převaděč a rekl jim, že uz jsou v Nemecku a at si dojdou rano na Rathaus.
K jejich udivu našli ráno jen Mistni národní výbor...
To jsou dneska služby na tom západě...

Jirko, kdybych tak hrozne moc touzila jit za "lepsim", tak uz jsem tam mohla byt pred 30 lety. Byla jsem nekolikrat na zapade s peveckym sborem, zazemi bych mela v Nemecku u pribuznych take a neudelala jsem to. Jsem v podstate skromny clovek, vis? A hlavne i pomerne disciplinovany. Pokud by mne rekli, tady je tvoje misto a pokud to bylo skutecne tak, jak se pise a ja opravdu nemam nejmensiho duvodu o tom pochybovat a nikdo by me tam neublizoval, tak bych tam zustala. 
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #897 : Září 21, 2015, 06:42:52 pm »

Ano to vcelku chapu... Mrknutí
Ale neni rok 1985 a nejde o migraci z ČSSR do NSR...
Kdy hrozila smrt par desitkam lidi...
Ale je rok 2015 a jsou to uprchlíci ze Sirie...
A 12mil.lidi uz je ze svych domovu pryc, aniz by to chtěli. ..
Kolik mrtvych je tam za ty roky se snad přit nebudem...

A Polsko je vedle Maďarska jeden z největších odpůrců imigrantů.
Ne že by tam chtěl nekdo z nich vubec zůstat a nabizi se otazka, proc asi ?
Opravdu by jsi chtela zit v zemi kde se imigranti lincuji aniz by ještě cokoli provedli ?
Cekala by si tam v bezpečí pred bombama ale se strachem kdy prijde nekdo s bilou kápi ?
Kdy Ti budou deti sikanovat ve škole,  protoze ostatni deti poslouchaji doma neco podobneho co se tady denne předkládá. ..?
A nebo by jsi sla radeji do zeme kde mas vic krajanů,  kde je společnost o ,, něco " vyspělejší,  kde se Ti krom pomoci nabízí i nejaka budoucnost ?

Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #898 : Září 21, 2015, 06:46:55 pm »

....
Cekala by si tam v bezpečí pred bombama ale se strachem kdy prijde nekdo s bilou kápi ?
....

Ne-e, to mas pravdu, to bych radsi zustala v Turecku, kde nejsou ani bomby ani bily kape, a nikde se necourala  Mrknutí.
A bacha na sireni poplasnych zprav o tom, ze v Polsku chodeji bile kape...
Nebo ze by i slunka uz byla ponekud zjancena?   Smích
« Poslední změna: Září 21, 2015, 07:02:22 pm od Hair » Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #899 : Září 21, 2015, 06:51:42 pm »

Jirko, v Polsku lyncuji imigranty? To fakt nevim. Muzes to upresnit?

Ja akorat vim, ze v Nemecku uz shorelo nespocet Asylheimu a to dokonce nejen v posledni dobe, ale i driv a dokonce i kdyz v nem byli lide.
A pozor- toto byli krestansti imigranti a dostali vse, na co si vzpomneli, podle toho,co se pise v clanku. Neverim tomu, ze by se k nim Polaci chovali hnusne.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 188   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |