Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Chcel by som ísť opačným smerom-Z Mníchova na Slovensko  (Přečteno 4693 krát)
Susanne



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 06, 2023, 10:46:09 am »

Prajem vám pekný deň,
Môžem mať neobvyklú žiadosť v tomto fóre.
Som Nemka v Mníchove s karpatsko-nemeckými predkami na Slovensku.
Čoskoro by som chcel ísť na Slovensko a nejaký čas tam žiť.
To určite znie nezvyčajne.
Možno si tu niekto prečíta môj inzerát a bude sa cítiť oslovený.
Potrebujem pomoc pri prvých krokoch na Slovensku.
Možno by som vám na oplátku mohol pomôcť s každodennými vecami tu v Mníchove.
Zo srdca by ma potešilo, keby ste sa mi ozvali.
PS:Žiadam vás, aby ste sa zdržali nepríjemných a ľahkovážnych otázok.
Ako Slovák naozaj nie som taký atraktívny.
Strácate čas a ste sklamaní. Škleb Smích
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #1 : Září 21, 2023, 04:21:19 pm »

Ahoj, ja síce nemám nemeckých predkov, ale pochádzam z dediny, ktorú založili karpatskí nemci, v oblasti stredného Slovenska (Hauerland). Ak by si potrebovala nejaké informácie z tej oblasti, rád pomôžem. žijem v strede Nemecka takže len cez internet ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevnemecku.de © 2013
Vše o práci v Německu. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Německu.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | russisch lernen | französisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen | spanisch lernen |